H Is For Happiness
Metai
2019
Trukmė
1h. 36min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
John Sheedy
Aktoriai
Šalis
Australia

Mano Gyvenimas Kaip Abėcėlė (2019)

H Is For Happiness

Dvylikametė mergaitė giliai įsitikinusi, kad galima ištaisyti bet kokias nemalonias aplinkybes, tikrai galima išgelbėti artimuosius nuo barnių ir skyrybų. Kendisė būtinai turi išsaugoti savo yrančią šeimą. Į pagalbą pasikvietusi naują keistą draugą, ji ryžtingai imasi šios misijos. Vaikiškas betarpiškumas, savitas požiūris į daugelį dalykų ir ištikimasis Duglas padės mergaitei nuveikti visus gerus darbus. Filmas pelnė Tarptautinio Berlyno kino festivalio apdovanojimą filmų vaikams ir jaunimui konkurse. Nominuotas 10 Australijos televizijos apdovanojimų.

Apdovanojimai
3 laimėjimai & 14 nominacijos

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Šeimai, Komedija, Drama

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt