The Portrait Of A Lady
Metai
1996
Trukmė
2h. 24min.
ilgas
Režisierius
Jane Campion
Aktoriai
Šalis
United Kingdom

Filmas: Moters Portretas (1996)

The Portrait Of A Lady

Laisvės trokšatnti Izabelė (akt. N.Kidman) atvyksta iš Amerikos į Europą ir apsigyvena sename giminaičių dvare Anglijoje. Ji patiki klastingos ponios Merl (akt. Barbara Hershey) kalbomis ir klusniai vykdo visus jos nurodymus. Ši įteikia merginą kaip dovanėlę senam savo pažįstamui Gilbertui (akt. John Malkovich). Izabelė išteka, ir jos gyvenimas tampa sunkiu kantrybės ir savigarbos išbandymu. Kaina, kurią ji sumoka už dvasinį subrendimą ir savarankiškumą, labai aukšta. Filmas nominuotas dviems "Oskarams”.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama, Romantinis

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt