On a Magical Night
Metai
2019
Trukmė
1h. 28min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Christophe Honoré
Aktoriai
Šalis
Belgium

Filmas: 212 Kambarys (2019)

On a Magical Night

Išgyvenusi du dešimtmečius santuokoje, Marija nebemyli vyro, tačiau, kaip ir anksčiau, nori patirti ryškių emocijų, būti mylima bei geidžiama. Nepaisant brandaus amžiaus, ji labai patraukli, todėl dažnai renkasi jaunus meilužius. Universitete, kur ji dėsto, tokių netrūksta. Kartą apie moters dvigubą gyvenimą sužino vyras – jis perskaito telefone intymų žmonos susirašinėjimą su meilužiu. Šis nemalonus atradimas tampa didžiulio skandalo priežastimi. Marija iš namų išsikrausto į priešais esančio viešbučio 212-ą kambarį. Iš ten mato savo butą ir vyrą. Moteris svarsto, ar pasirinko teisingą sprendimą. Ji net neįtaria, ką netrukus pamatys savo buto lange. Filmas buvo rodomas Kanų kino festivalio konkurse "Ypatingas žvilgsnis", kur aktorė Chiara Mastroianni pelnė prizą už geriausią moters vaidmenį. Aktorė buvo nominuota ir prancūzų "Cezario" kino prizui.

Apdovanojimai
1 laimėjimas & 4 nominacijos
null
null

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Komedija, Drama

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt