The Weight of Steel
Metai
2020
Trukmė
1h. 29min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Dror Zahavi
Šalis
Israel

Filmas: Laisvės Paslaptis (2020)

The Weight of Steel

1973 metais Vokietijos pramonės plieno gamybos milžinei bendrovei "Krupp" gresia bankrotas. Daugiau nei dvidešimt metų jai vadovavęs generalinis direktorius Bertoldas Baicas tikisi ją išgelbėti, suteikdamas naują įvaizdį. Pasikvietęs garsaus rašytojo Tomo Mano sūnų Golą Maną, siūlo jam parašyti "Krupp" įkūrėjo biografiją. Tačiau kuo labiau istorikas gilinasi į praeitį, tuo daugiau jį domina paties Baico gyvenimo istorija. Per Antrąjį pasaulinį karą okupuotoje Lenkijoje šis vyras išgelbėjo šimtus žydų, bet iki šiol persekioja sąžinės graužatis dėl tų, kurių negalėjo išgelbėti. Kaip Baicas suderina šią atgailą su šalies buvusios ginkluotės išsaugojimu? Moralinė dilema tarp sąžinės ir verslo – tai dvi vieno žmogaus pusės. Baicas priverstas susitaikyti ir priimti savo praeitį, o kai jam tai pavyksta, tampa pokario Vokietijos vilties švyturiu.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą:

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt