Sorry We Missed You
Metai
2019
Trukmė
1h. 40min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Ken Loach
Aktoriai
Šalis
Belgium

Filmas: Atsiprašome (2019)

Sorry We Missed You

Pasaulinė 2008 m. visą pasaulį supurčiusi ekonomikos krizė skaudžiai paliečia Riko ir Abės šeimą. Abė dirba slauge, o Rikas niekaip neranda pastovaus darbo. Vieną dieną Rikas nusprendžia surizikuoti ir pradėti savo verslą. Jis nutaria paskutines santaupas ir pinigus, gautus pardavus šeimos automobilį, investuoti į krovinių pervežimo furgoną. Laisvai samdomo prekių išvežiotojo darbas vilioja galimybe pagaliau atsistoti ant kojų ir išsimokėti ilgai slėgusias skolas. Tačiau tą pačią akimirką, kai jis pradeda dirbti, visa šeima įsisuka į nesėkmių ratą. Abė, nebeturėdama automobilio, nuolat vėluoja į darbą pas slaugomus ligonius. Rikas nuo ryto iki vakaro jaučia įtampą dėl vėluojančio prekių pristatymo ir baudų, gręsiančių už prekių sugadinimą. Paauglys sūnus Sebas vis dažniau įsivelia į bėdas. Galiausiai net dukra Liza su ašaromis akyse pareiškia, kad dėl visų nelaimių kaltas naujas tėvo darbas.

Apdovanojimai
nominuotas 1 BAFTA apdovanojimas7 laimėjimai & 22 nominacijos viso

Žiūrėti per TV

Parodytas
Gegužė 17d. penktadienis
03:25

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt