Waiting For The Barbarians
Metai
2019
Trukmė
1h. 54min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Ciro Guerra
Aktoriai
Šalis
Italy

Filmas: Barbarų Belaukiant (2019)

Waiting For The Barbarians

Nuošalų imperijos pasienio postą valdantis magistratas (Mark Rylance) tikisi ramiai sulaukti užtarnautos pensijos. Išmintingas jo valdymas ilgus metus leido palaikyti taiką kolonijoje. Iškilę neramumai būdavo išsprendžiami visų šalių sutarimu. Tačiau viskas pasikeičia atvykus pulkininkui Džolui (Jonny Depp). Šis vykdo slaptą centrinės valdžios sukurptą planą. Prasideda žiaurūs vietinių gyventojų tardymai, kankinimai, o nuvykus į etninius kaimus – daugybė moterų ir vyrų paimami kaip karo belaisviai. Su agresija ir nepagrįstu žiaurumu taikstytis nenorintis magistratas pats užsitraukia centrinės valdžios nemalonę ir netenka ne tik tarnybos, bet ir namų. Visą gyvenimą imperijai tarnavęs vyras apkaltinamas išdavyste ir sąmokslu su barbarais. Pulkininkas Džolis su karininku Mandeliu (Robert Pattison) planuoja žiaurių klajoklių puolimą. Kariai išvyksta ir dabar belieka laukti...

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama, Istorinis

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt