The Passion Of Ayn Rand
Metai
1999
Trukmė
1h. 44min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Christopher Menaul
Aktoriai
Šalis
Canada

Slapta Ain Rand Aistra (1999)

The Passion Of Ayn Rand

Filmas sukurtas žymios amerikiečių rašytojos ir filosofės Ayn Rand (1905-1982) biografijos motyvais. Dvidešimties metų ji pabėgo iš revoliucijos apimtos Rusijos ir netrukus sugebėjo užkariauti amerikiečių literatūrinį Olimpą. Ji savo filosofinėse knygose atskleidė verslo moralę, "amerikietiškosios svajonės" esmę. Ekscentriška rašytoja, nusivylusi savo aplinkos vyrais, užmezga audringa romaną su daug jaunesniu vedusiu vyru. Jos susitikimas su savo gerbėju studentu Natanieliu Brandenu tampa lemtingas jiems abiem. Amžiaus skirtumas, skirtinga visuomeninė padėtis nekliudo jų audringam romanui. Nepakęsdama melo, Rand apie santykius praneša savo ir meilužio sutuoktiniams. Brandeno žmona Barbara ir Ain vyras Frankas priversti apsimesti, kad nieko ypatingo neįvyko. Tačiau šiai meilės istorijai nebuvo nulemta laiminga pabaiga. "Aukso gaublys" už antrojo plano vyro vaidmenį aktoriui Peteriui Fondai. "Emmy" apdovanojimas už geriausią moters vaidmenį TV filme ar miniseriale aktorei Helen Mirren. Dar 8 nominacijos kino apdovanojimams.

Apdovanojimai
laimėjo 1 Primetime Emmy. 2 laimėjimai & 8 nominacijos viso

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama, Romantinis, Istorinis, TV Filmas, Biografinis

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt