Sunset
Metai
2018
Trukmė
1h. 24min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Jamison M. LoCascio
Aktoriai
Šalis
United States of America
Amžiaus cenzas
S

Filmas: Saulėlydis (2018)

Sunset

1913 metų Budapeštas. Viena gražiausių XX a. pradžios Europos sostinių sudėtingais išbandymais pasitinka dvidešimtmetę Iris. Ankstyvosios jaunystės metus praleidusi našlaičių prieglaudoje, mergina nusprendžia įsidarbinti skrybėlių krautuvėje, kadaise priklausiusioje tėvams. Jie tragiškai žuvo, ir netikėtai Iris sužino, kad turi brolį. Bandydama įminti niūrias šeimos paslaptis, o gal atgauti šeimos garbę, jauna vengrė klajoja po vaikystės prisiminimų miestą, bohemos spindesio ir nelaimės nuojautos kupiną Budapeštą. Iris pamažu taps liudininke įvykių, netrukus pradėsiančių naują erą ir pakeisiančių Europos likimą. Filmas atskleidžia prasidėjusį žmogiškumo nuosmukį ir gęstančią gražiąją epochą – visuotinį saulėlydį, po kurio pasaulis neatpažįstamai pasikeis. "Saulėlydis" pelnė Tarptautinės kritikų federacijos (FIPRESCI) apdovanojimą Venecijos kino festivalyje. Už geriausią režisūrą apdovanotas Pekino kino festivalyje. Sevilijos Europos kino festivalyje įvertintas kaip geriausias filmas. Iš viso 6 kino apdovanojimai ir 14 nominacijų. Rodytas Vilniaus Europos šalių kino forume "Scanorama".

Apdovanojimai
6 laimėjimai & 14 nominacijos

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama, Istorinis

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt