Asako I & II
Metai
2018
Trukmė
1h. 59min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Ryusuke Hamaguchi
Aktoriai
Šalis
Japan

Filmas: Asako (2018)

Asako I & II

Osakoje gyvenanti dvidešimtmetė Asako seka paskui paslaptingą vaikiną, ir netrukus tarp jųdviejų įsiplieskia aistringi jausmai. Nors geriausia draugė perspėja, kad gražuolis Baku sudaužys jai širdį, Asako įsimyli. Baku lengvabūdis, kartais negrįžta naktimis, o vieną dieną, išėjęs pirkti batų, dingsta visiems laikams. Po dvejų metų jau Tokijuje mergina susitinka su vaikinu, kaip du vandens lašai panašiu į jos buvusį mylimąjį. Bet jis visiška priešingybė ankstesniam mylimajam – ramus, mielas, tvarkingas. Ir iš karto įsimyli Asako. Nors ir jai patinka naujasis pažįstamas, ji nuolat jame ieško Baku bruožų. Skausmas sustiprėja, kai Tokijuje atsiranda praeities šešėlių... Filmas rodytas tarptautinio Kanų kino festivalio konkursinėje programoje. Iš viso pelnė 7 kino apdovanojimus ir 13 nominacijų.

Apdovanojimai
7 laimėjimai & 13 nominacijos

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama, Romantinis

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2
Treileris 3
Treileris 4
Treileris 5

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt