Consequence
Metai
2003
Trukmė
1h. 37min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Anthony Hickox
Aktoriai
Šalis
Germany, Switzerland, South Africa
Amžiaus cenzas
S

Filmas: Pasekmė (2003)

Consequence

Semas Taileris dėl aplaidumo ir netinkamo elgesio praranda odontologo darbo licenciją. Pinigų trūkumas veda į neviltį ir taip gimsta pragariškai siaubingas planas. Semas nutaria surežisuoti savo mirtį ir gauti draudimo išmoką. Dabar svarbiausias dalykas – kuo tiksliau operacijos metu pakeisti savo išvaizdą ir tapti panašiu į seniai pradingusį brolį Maksą. Po plastinės operacijos netenka ilgai laukti, kai Semas supranta, – padarė siaubingą klaidą. Išaiškėja, kad jo brolis toli gražu nebuvo angelas. Vyriškis dirbo CŽV ir buvo apkaltintas agentūros turto grobstymu. Dabar Semas pakliūva į keršto trokštančių brolio priešų taikinį.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Trileris, Veiksmo

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt