Love Affair(s)
Metai
2020
Trukmė
2h. 2min.
ilgas
Režisierius
Emmanuel Mouret
Aktoriai
Camélia Jordana Niels Schneider Vincent Macaigne Émilie Dequenne Jenna Thiam
Šalis
France

Filmas: Meilės Reikalai (2020)

Love Affair(s)

6.9
IMDb
2.8K balsų

Dafnė jau trečią mėnesį laukiasi kūdikio ir stengiasi pajusti kuo daugiau gerų emocijų. Mergina su mylimuoju Fransua planuoja atostogauti kaime, o kartu pasveikinti Fransua pusbrolį Maksimą su gimimo diena. Deja, Fransua skubiai iškviečiamas į Paryžių, kur privalo padirbėti už susirgusį kolegą. Dafnė ir Maksimas keturias dienas leidžia laika vienu du. Ilgi pokalbiai apie gyvenimą ir jų romantiškas patirtis sukuria intymią atmosferą. Pasakojimuose iškyla patirti meilės trikampiai, jausmų elegancija ir supratimas, kad žmonės ne visada daro tai, ką sako. Dažnai mūsų kūno kalba paneigia garsiai išsakytas nuostatas. Artumas ir atvirumas nejučia mezga dar vieną, netikėtą romaną...

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt