Kurt Cobain: Montage Of Heck
Metai
2015
Trukmė
2h. 12min.
ilgas
Režisierius
Brett Morgen
Aktoriai
Šalis
United States of America

Kurtas Cobainas. Velniškas Montažas (2015)

Kurt Cobain: Montage Of Heck

1994 m. balandžio 5-oji visiems laikams įsirėžė ne tik į „grunge“ stiliaus, bet į visų muzikos mylėtojų širdis. Tą dieną šį pasaulį savo noru paliko viena ryškiausių visų laikų muzikos asmenybių: grupės NIRVANA lyderis Kurtas Cobainas. Jam buvo 27-eri. Nuo K. Cobaino mirties prieš 21 metus apie jo gyvenimą ir kūrybą sukurtas ne vienas filmas, tačiau ši juosta pasižymi tuo, kad yra pirmoji, kurios kūrėjai gavo muzikanto šeimos „palaiminimą“ ir leidimą naudotis iki šiol niekur neskelbtais foto bei vaizdo archyvais. Prie filmo sukūrimo idėjos prisidėjo K. Cobaino našlė Courtney Love, o viena juostos prodiuserių yra Frances Bean Cobain – 1992-aisiais gimusi vienturtė NIRVANA lyderio duktė.

null
null

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Documentinis, Muzikinis

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt