Trauung Mit Hindernissen
Metai
2018
Trukmė
1h. 30min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Anna-Katharina Maier
Aktoriai
Šalis
Germany

Vedybos Su Kliūtimis (2018)

Trauung Mit Hindernissen

Viskas tarp Katrin ir Filipo būtų puiku, jei ne jų mielosios buvusios šeimos. Per darbus jie jau vargiai randa laiko romantikai. Katrin tesvajoja apie taiką ir ramybę, o Filipas turi kitų planų. Jis nustebina moterį jai pasipiršdamas. Katrin nežino, ką pasakyti, ji dar jaučia kartėlį dėl ankstesnės santuokos. Kai pabando Filipui užsiminti, kad tuoktis nenori, prasideda beprotiškiausi dalykai. Naujoji buvusio Katrin vyro žmona Julija persikelia su visais vaikais pas juos nė nepranešusi. Negana to, jiems nusprendžia padėti ne tik sarkastiška buvusi anyta, bet ir pačios Katrin motina. Atsikvėpti ji gali tik su Julijos įbroliu, laisvamaniu Marseliu. O kai Filipas kartu su Katrin motina sumano surengti vestuves-staigmeną, moteris supranta, kad lazda perlenkta ir kai kurių dalykų neatitaisysi. Dabar apie jųdviejų santuoką, regis, nebegali būti nė kalbos.

null
null

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Šeimai, Komedija

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt