A Touch of Sin
Metai
2013
Trukmė
2h. 11min.
ilgas
Režisierius
Jia Zhangke
Aktoriai
Šalis
China

Nuodėmės Prisilietimas (2013)

A Touch of Sin

Radikalūs socialiniai ir ekonominiai pokyčiai dabartinėje Kinijoje išprovokuoja vis daugiau smurto protrūkių. Filmą įkvėpė Kinijos laikraščių nusikaltimų antraštės. Mažu atlyginimu nepatenkintas kalnakasys ima maištauti prieš korumpuotus kaimo lyderius. Migruojantis darbininkas grįžta namo sutikti Naujųjų metų ir įsitikina, kad jo ginklų pomėgis atveria daug naujų galimybių. Jaunas fabriko darbuotojas neužsibūna viename darbe ir keičia profesijas, norėdamas pagerinti savo gyvenimą. Saunos registratūroje dirbanti gražuolė Siao Ju, patyrusi turtingo kliento pažeminimą, tampa nuožmia keršto deive. Filme keturios istorijos – savotiškas šiuolaikinės Kinijos portretas, jų centre – smurto protrūkis. Filmas paremtas realiais Kinijoje įvykdytais nusikaltimais. 2013 metų Kanų kino festivalyje filmas apdovanotas už geriausią scenarijų, o jo pavadinimas buvo vienas dažniausiai minimų įvairiose kritikų apklausose apie geriausius 2013 metų filmus. Abu Dabio kino festivalyje laimėjo Didįjį Prizą. Kinijos režisierių gildijos apdovanojimai už geriausią režisūrą ir operatoriaus darbą. Denverio kino festivalyje Krzysztofo Kieslowskio prizas kaip geriausiam vaidybiniam filmui. Toronto kino festivalyje apdovanotas kaip geriausias užsienio filmas. 7 apdovanojimai Kinijos filmų festivaliuose. Iš viso 19 kino apdovanojimų ir 12 nominacijų. Rodytas Vilniaus festivalyje "Kino pavasaris".

Apdovanojimai
19 laimėjimai & 12 nominacijos
null
null

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama, Kriminalinis, Veiksmo

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt