First Kiss
Metai
2017
Trukmė
1h. 24min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Idan Bitton
Aktoriai
Šalis
Turkey

Filmas: Pirmasis Bučinys (2017)

First Kiss

Žavusis Hakanas yra tikras mergišius, kuris nuo ryto iki vakaro mėgaujasi moterų dėmesiu. Gyvendamas pajūrio mieste jis nuolat susipažįsta su atostogaujančiomis gražuolėmis. Trumpalaikiai romanai ir jokių įsipareigojimų yra būtent tai, ko Hasanas ir nori. Viskas pasikeičia, kai jaunuolis kavinukėje pamato gražuolę Baharę. Bandydamas su ja susipažinti, jis netrunka sužinoti, kad mergina serga retai pasitaikančiu atminties sutrikimu. Dėl per nelaimingą atsitikimą patirtos traumos, ji kasdien atsibunda manydama, kad tai yra diena, prieš dvejus metus. Būtent ta diena, kai ji pateko į avariją. Hakanas nusprendžia užkariauti Baharės širdį ir padaryti ją laimingą. Ar jam pavyks?

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Documentinis, Komedija, Romantinis

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt