Bridget Jones's Diary
Metai
2001
Trukmė
1h. 37min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Sharon Maguire
Aktoriai
Šalis
United Kingdom
Amžiaus cenzas
S

Bridget Jones's Diary (2001)

Originalus pavadinimas: Bridget Jones's Diary

Bridget Jones yra trisdešimt vienišų, pilna kompleksų, kurių sentimentalus gyvenimas yra katastrofa. Ji turi tik dvi ambicijas: numesti svorio ir surasti tikrąją meilę. Naujųjų metų dieną priima du sprendimus: numesti svorio ir parašyti dienoraštį. Tačiau jos meilės gyvenimas netrukus vėl tampa sudėtingas, nes ji pasiskirsto tarp dviejų vyrų. Viena vertus, Danielis Cleaveris, jo viršininkas, žavus ir seksualus vaikinas, bet pavojingas; kita vertus, Markas Darcy, senas šeimos draugas, kuris iš pradžių atrodo per daug rezervuotas ir stengiasi.

Apdovanojimai
nominuotas 1 oskarą. 8 laimėjimai & 32 nominacijos viso

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Komedija, Romantinis, Drama

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2
Treileris 3
Treileris 4

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt