Ein Sommer Auf Elba
Metai
2021
Trukmė
1h. 29min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Jophi Ries
Aktoriai
Šalis
Germany

Filmas: Vasara Elboje (2021)

Ein Sommer Auf Elba

Maja ir Torstenas – išsiskyrusi pora, kuri karta per metus vyksta atostogauti drauge dėl savo vaikų. Kasmetinis poilsis prie Viduržiemio jūros apkarsta, nes Torstenas visa laika praleidžia jaudindamasis dėl verslo sandorio. Jis nori anksčiau baigti atostogas ir vienas grįžti į Vokietiją. Tokia naujiena nepradžiugina Majos. Moteris nesulaukia šeimos palaikymo ir pritarimo jos idėjoms, dėl laisvalaikio praleidimo miestelyje. Sūnūs Erikas ir Antonas domisi tik išmaniaisiais telefonais ir nuo ryto iki vakaro rymo prie ekranų. Neapsikentusi nuobodžios šeimynos niurzgėjimų, Maja viena išsiruošia į pažintinę kelionę po vietovę. Čia jos laukia romantiška pažintis, kuri pakeis jos gyvenimą.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Romantinis

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt