My Little Pony: A New Generation
Metai
2021
Trukmė
1h. 31min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
José Luis Ucha
Aktoriai
Šalis
Canada

Mano Mažasis Ponis. Nauja Karta (2021)

My Little Pony: A New Generation

Atsitiko siaubingas dalykas! Nuostabioji šalis Ekvestrija prarado savo magiją. Dabar poniai, vienaragiai ir pegasai gyvena atskirai, nebendrauja ir nebežaidžia drauge! Tačiau optimizmo neprarandanti poniukė Sany, drauge su bičiuliais, leidžiasi į misiją, kupiną pavojų. Kiekvienas iš keliautojų turi unikalius sugebėjimus, kurių reikia tam, kad magija būtų atkurta ir Ekvestrija vėl džiugintų visų širdis. Nuotykiai prasideda!

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Animacija, Šeimai, Fantastika, Komedija, Muzikinis, Nuotykių

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt