Stop! Or My Mom Will Shoot
Metai
1992
Trukmė
1h. 27min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Roger Spottiswoode
Aktoriai
Šalis
United States of America
Amžiaus cenzas
N-14

Stok! Arba Mano Mama šaus (1992)

Stop! Or My Mom Will Shoot

Šaunusis Los Andželo policijos detektyvas Džo Bomovskis sugeba susidoroti su pačiais pavojingiausiais nusikaltėliais, tačiau asmeniniame gyvenime patiria vien nesėkmes. Vieną dieną į miestą jo aplankyti atvyksta mamytė. Ji nutaria sutvarkyti visas sūnaus problemas. Pagyvenusi smarkuolė kišasi visur: tiek į meilės, tiek į darbo reikalus. Ji ne tik jį moko, bet ir taikliai šaudo...

Apdovanojimai
3 laimėjimai & 1 nominacija

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Veiksmo, Komedija

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt