The Beguiled
Metai
2017
Trukmė
1h. 33min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Sofia Coppola
Aktoriai
Šalis
United States of America
Amžiaus cenzas
S

Filmas: Lemtinga Pagunda (2017)

The Beguiled

Filmas sukurtas pagal 1966 m. išleistą Thomo Cullinano romaną. Žiūrovai nukeliami į JAV pilietinio karo kamuojamą Virdžinijos valstiją, kurioje įsikūręs uždaras merginų pensionas. Viena nuo karinių veiksmų besislapstanti mergina miške, šalia mokyklos, randa sužeistą šiaurietį. Vadovaudamasi krikščioniškąja morale, įstaigos direktorė Marta Farnsvort apsisprendžia priglausti ir išgydyti priešo karį. Netrukus patrauklusis Makbernis tampa jaunų merginų iki šiol gniaužtų emocijų proveržio priežastimi. Lenktyniavimas ir seksualinė įtampa kaskart auga, o jėgas atgaunantis jaunuolis pradeda slapta jausmingai bendrauti ir su melancholiškąja auklėtoja Edvina Debni, ir su lengvabūdiška auklėtine Elise. Peržengtos padorumo ribos, sulaužytas tabu, ir netrukus veiksmas ima rutuliotis nenumatyta spirale, apnuogindamas slapčiausias personažų kerteles. Tarptautiniame Kanų kino festivalyje filmas apdovanotas už geriausią režisūrą. Iš viso 5 kino apdovanojimai ir 29 nominacijos.

Apdovanojimai
5 laimėjimai & 29 nominacijos

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama, Trileris, Karinis

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt