Shoplifters Of The World
Metai
2021
Trukmė
1h. 30min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Stephen Kijak
Aktoriai
Šalis
United States of America

Pasaulio parduotuvių vagystės (2021)

Shoplifters Of The World

Denveris, 1987 m. Sužinojusi apie mėgstamos grupės „The Smiths“ žlugimą, jaunų žmonių kompanija surengia pašėlusį vakarėlį savo stabų garbei. Tačiau vienas iš vaikinų eina dar toliau: ginkluotas pistoletu, įkaitais paima Denverio radijo stoties darbuotojus.

Žiūrėti per TV

Parodytas
Gegužė 25d. šeštadienis
20:00
Gegužė 19d. sekmadienis
16:00
Gegužė 08d. trečiadienis
20:00

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt