Bumazhnye tsvety
Metai
2016
Režisierius
Vladimir Kharchenko-Kulikovskiy
Aktoriai
Šalis
Ukraine

Filmas: Popierinės Gėlės (2016)

Bumazhnye tsvety

Nuo ankstyvos vaikystės Lika turėjo labai rimtų regėjimo sutrikimų. Vėliau užaugusią jauną moterį užklumpa didžiulis sielvartas – miršta jos tėvas. Dabar Lika turi pasirūpinti gerokai už ją jaunesniais broliu ir seserimi. Be to, pamotė iš karto po laidotuvių išvaro vaikus iš namų. Lika, neturėdama kito pasirinkimo, nusprendžia laikinai apsigyventi savo velionės močiutės name užmiestyje, kuris ilgą laiką stovėjo tuščias. Vietiniai kaimo gyventojai visokeriopai stengiasi jiems padėti. Tačiau tarp apsimetusių geradarių pasitaiko ir niekšų. Romantinis draminis ukrainiečių filmas – "Popierinės gėlės".

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama, Romantinis

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt