A Woman Of Paris: A Drama Of Fate
Metai
1923
Trukmė
1h. 18min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Charlie Chaplin
Aktoriai
Šalis
United States of America

Filmas: Paryžietė (1923)

A Woman Of Paris: A Drama Of Fate

Šį filmą Charlesas Chaplinas sukūrė ištikimai kino partnerei ir draugei Ednai Purviance. Žiūrovams iš karto nepatiko Chaplino filmas be paties Chaplino visuomenė negalėjo įsivaizduoti Chaplino filmo, kurio centre nebūtų Valkatos. Nors režisierius tvirtino, kad "Paryžietė " jo pirmoji "rimta drama", tai ir sentimentais praturtinta komedija, morali pasaka, nes atlygis už naivumą yra mirtis, o atlygis už nuodėmę galbūt padeda geriau suprasti tikrąsias gyvenimo vertybes. Mari, merginą iš provincijos, šeima priverčia palikti namus. Ji su mylimu jaunu dailininku Žanu nusprendžia sprukti į Paryžių. Tačiau netikėtai miršta mylimojo tėvas, ir išmesta iš namų Mari viena išvyksta į Paryžių. Ten ji greitai įsisuka į nerūpestingo gyvenimo sūkurį ir tampa turtuolio Pjero meiluže. Kartą ji atsitiktinai sutinka Žaną. Sužinojęs tiesą, dailininkas puola į neviltį, bet siūlo Mari gyventi kartu. Moteris sutinka, bet atsitiktinai išgirsta, kaip vyro motina atkalbinėja jį nuo tokio ketinimo. Mari atsisako meilės, dėl to Žanas nusižudo. Iš nevilties Mari palieka Pjerą, kurio niekada nemylėjo, ir išvyksta gyventi į kaimą, kur rūpinasi našlaičiais. Režisierius Rene Clairas teigė: "Chaplinas filme "Paryžietė" įrodė, kad pirmiausia yra kūrėjas. Jo buvimas jaučiamas kiekvienoje detalėje, matyti, kad jis sukūrė kiekvieną personažą. Pirmąkart kine personažai yra daugiau nei stilizuoti monstrai. Žaviuosi scenų santūrumu, logiškumu ir natūralumu.".

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama, Romantinis

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2
Treileris 3

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt