One Nation, One King
Metai
2018
Trukmė
2h. 1min.
ilgas
Režisierius
Pierre Schoeller
Aktoriai
Šalis
France

Liaudis Ir Jos Karalius (2018)

One Nation, One King

Paryžius, 1789 m. Bastilija paimta šturmu, ir Paryžiaus gatvėse jaučiamas laisvės dvelksmas. Gatvėse tvyro sumaištis. Paryžiečiai tiki, kad stovi ant tikros laisvės ir ilgalaikių socialinių pokyčių slenksčio. Neramiais revoliucijos laikais jauna skalbėja Fransuaza ir bastūnas Bazilis pamilsta vienas kitą ir atranda vienas kito troškimus, apie kuriuos anksčiau net nenutuokė. Kartu jie jaučia ir revoliucijos jaudulį. Su draugais ir Paryžiaus darbininkų klasės kvartalų gyventojais jie pradeda įgyvendinti svajones apie emancipaciją naujai suformuotoje Nacionalinėje asamblėjoje. Kupini vilties jie stebi, kaip kuriama visiškai nauja politinė sistema, užtikrinanti visuotinę lygybę. Tačiau jiems netrūksta ir abejonių dėl visų revoliucionierių veiksmų teisingumo. Jų debatuose ir gatvės siautulyje sprendžiamas kadaise šventu laikyto karaliaus likimas ir respublikos gimimo galimybė. Nominuotas "Cezariams" už kostiumus ir scenografiją, Lumiere apdovanojimui – už geriausią operatoriaus darbą. Iš viso 5 kino nominacijos.

Apdovanojimai
5 nominacijos

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama, Istorinis

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt