Kon-Tiki
Metai
2012
Trukmė
1h. 58min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Joachim Rønning
Aktoriai
Šalis
Denmark
Amžiaus cenzas
N-14

Filmas: Kon Tikis (2012)

Kon-Tiki

Jei tiki, kad viskas bus gerai, taip ir bus. Pasitikėti srove – nenaudoti naujausių technologijų – ir Ramųjį vandenyną perplaukti mediniu plaustu. Tokį iššūkį sau meta norvegų tyrinėtojas Tūras Hejerdalas. Šia ekspedicija jis siekia įrodyti, kad pietų amerikiečiai dar prieš Kolumbą galėjo pasiekti Polineziją ir joje įsikurti. Mokslininkai Tūrą laiko kvailiu, žiniasklaida – savižudžiu. Nieko nepaisydamas vyras surenka nuotykių ieškotojų komandą ir pradeda legendinę ekspediciją „Kon-Tiki“. Tai tikrais įvykiais paremtas filmas apie 1947-aisiais metais pasaulį nustebinusią ekspediciją. 2010-aisias „Scanorama“ rodė „Oskarą“ pelniusią dokumentinę juostą apie tuos pačius įvykius – „Kon-Tiki“ (1950). „Kon-Tiki“ istorija mus žavėjo dar vaikystėje. Ji ragino būti ambicingais ir niekada nepasiduoti. Šiuo filmu norime paskatinti žmones įgyvendinti savo svajones, leistis į nuotykius“, – sako režisieriai Joachimas Rønningas ir Espenas Sandbergas.

Apdovanojimai
nominuotas 1 oskarą. 12 laimėjimai & 14 nominacijos viso

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Nuotykių, Istorinis, Veiksmo, Biografinis

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt