Night Walk
Metai
2019
Trukmė
1h. 37min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Aziz Tazi
Aktoriai
Šalis
United States of America
Amžiaus cenzas
S

Naktinis Pasivaikščiojimas (2019)

Night Walk

Šiuolaikiniai Romeo ir Džuljeta – žvaigždžių susikryžiavusius meilužius drasko kultūrinė įtampa tarp Rytų ir Vakarų. Sarah išsiveža savo vaikiną amerikietį Franką į savo gimtąją šalį arabų pasaulyje.

Apdovanojimai
2 laimėjimai & 4 nominacijos

Žiūrėti per TV

Parodytas
Gegužė 10d. penktadienis
02:00
Gegužė 08d. trečiadienis
22:30

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2
Treileris 3

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt