The Rest Of Us
Metai
2019
Trukmė
1h. 20min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Aisling Chin-Yee
Aktoriai
Šalis
Canada

Filmas: Likusios (2019)

The Rest Of Us

Po vyro Kreigo mirties Reičel su dukra išgyvena sunkų laikotarpį. Pagalbos sulaukia iš netikėtos pusės – iš buvusios vyro žmonos, vaikų knygų autorės bei iliustruotojos Kemi, auginančios nedrausmingą, konfliktišką paauglę dukrą Aster. Mirus buvusiam vyrui, Kemi pasiūlo priverstoms išsikraustyti ir neturinčioms kur gyventi jo antros šeimos moterims apsigyventi savo aptriušusiame kemperyje. Žinoma, Kemi ir Reičel kelias į draugystę nelengvas, nes metų metus tvyrojusi nuoskauda nuolat grasina išsilieti. Ši sena įtampa dar labiau sustiprėja, kai motinos susidraugauja viena su kitos dukromis, ir kiekviena pasirodo esanti supratingesnė nei biologinė motina. Šią ir taip keblią situaciją dar labiau apsunkina paslaptys, kurias slepia visi, net ir išoriškai geruolė Kemi. Dvi motinos ir dvi dukterys, vis dar kankinamos pavydo, turi įveikti netekties liūdesį ir išspręsti sudėtingus tarpusavio santykius. Laikui bėgant, moterys sužino vis daugiau viena kitos paslapčių, todėl jų gyvenimai niekada nebebus tokie patys... Nenuspėjamas ir atpažįstamas kaip tikras gyvenimas filmas skatina užuojautą visiems veikėjams, stebi, kaip jie mokosi priimti gyvenimą, būti ištikimi, atleisti vienas kitam ir sau. Rodytas tarptautinio Toronto kino festivalio konkurse. Iš viso 3 kino nominacijos.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama, Trumpas

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt