Lara Croft Tomb Raider: The Cradle Of Life
Metai
2003
Trukmė
1h. 57min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Jan de Bont
Aktoriai
Šalis
Germany

Kapų Plėšikė Lara Kroft: Gyvybės Lopšys (2003)

Lara Croft Tomb Raider: The Cradle Of Life

Nuo Honkongo iki Kenijos, nuo Velso iki Graikijos, nuo Afrikos savanos iki Sibiro platybių - šį kartą nepailstanti nuotykių ieškotoja keliauja per pasaulį, ieškodama mistinės relikvijos - Pandoros skrynios. Ilgos, netikėtumų ir šokiruojančių atradimų kupinos kelionės metu herojė atskleidžia savo sugebėjimus meistriškai valdydama ne tik žirgus, bet ir sportinius motociklus bei galingus lėktuvus. Kiekviename žingsnyje tykantys pavojai Larai - ne naujiena, tačiau šį kartą jai teks įvaldyti moderniausius ginklus ir prietaisus, o svarbiausia - visus savo neeilinius sugebėjimus: sumanumą, jėgą ir, žinoma, moterišką žavesį, kuris jos priešams bus lemtingas.

Žiūrėti per TV

Parodytas
Gegužė 26d. sekmadienis
08:05
Gegužė 25d. šeštadienis
13:40
Gegužė 24d. penktadienis
19:10
Gegužė 21d. antradienis
13:55
Gegužė 20d. pirmadienis
19:05
Gegužė 19d. sekmadienis
13:20
Gegužė 18d. šeštadienis
19:05

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2
Treileris 3

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt