City Lights
Metai
1931
Trukmė
1h. 27min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Charlie Chaplin
Aktoriai
Šalis
United States of America

Filmas: Didmiesčio žiburiai (1931)

City Lights

Filmas buvo kuriamas trejus metus. Tai, be abejo, viena gražiausių kino istorijų apie meilę ir nesavanaudišką pasiaukojimą. Komedijos genijus ne tik iki ašarų juokina, bet ir priverčia patirti tikrą emocinį sukrėtimą. Tai paskutinis nebylusis Charlie Chaplino filmas. Pagrindinis herojus Valkata vieną dieną gatvėje sutinka ir įsimyli aklą merginą, prekiaujančią gėlėmis. Ji palaiko dėmesingą praeivį turtuoliu, o šis, sužinojęs, kad merginai regėjimą gali grąžinti akių operacija, ryžtasi jai padėti. Nenorėdamas išsklaidyti šios iliuzijos, vyras bando gauti pinigų brangiai mylimosios akių operacijai. Filmo pabaigą daug kas laiko geriausia kino istorijoje. Autobiografinėje knygoje Ch. Chaplinas rašė: "Filmo siužetą pasufleravo istorija apie cirko klouną, apakusį per nelaimingą atsitikimą. Išleisdamas pacientą iš ligoninės, gydytojas perspėjo klouną namuose slėpti savo aklumą, kol jo serganti dukrelė pasveiks tiek, kad galėtų su šia nelaime apsiprasti. Nors klounas labai stengiasi, bet vaikščiodamas vis už ko nors užkliūva, o mergaitė juokiasi iš tokių tėčio pokštų. Bet tai man pasirodė pernelyg sentimentalu, todėl scenarijuje atsirado akla mergina, prekiaujanti gėlėmis.".

Apdovanojimai
3 laimėjimai & 1 nominacija
null
null

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Komedija, Drama, Romantinis

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt