Modern Times
Metai
1936
Trukmė
1h. 27min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Charlie Chaplin
Aktoriai
Šalis
United States of America

Filmas: Modernūs Laikai (1936)

Modern Times

Komedija 1936 Režisierius: Charlie Chaplin Vaidina: Charlie Chaplin, Paulette Goddard, Henry Bergman, Hank Mann, Chester Conklin, Al Ernest Garcia, Stanley Blystone JAV Filmas sukurtas per Didžiąją depresiją. Jame atskleidžiamas emocingas, komiškas požiūris į konvejerių atsiradimą. Šį kartą Charlie Chaplino personažas turi darbą – didelėje gamykloje jis stovi prie konvejerio, apdujęs nuo monotoniškų veiksmų. Gamyba organizuota taip, kad darbininkai nuolat krutėtų, išskyrus pietų pertraukėlę. Bet ir šias trumpo poilsio minutes nori sutrumpinti inžinieriai, išradę mašiną, kuri galėtų darbininkus pamaitinti tiesiog darbo vietoje. Fabriko darbininkas nevykėlis bando susidoroti su šiuolaikine įranga, tačiau taip jaudinasi, kad sugadina. Mažasis Valkata nenori būti sraigteliu pramoninės gamybos ir į ją panašios visuomenės milžiniškoje mašinoje. Jis kovoja su kvailais turtuoliais, visagaliais policininkais, bejausmiais konvejerinės gamybos viršininkais. Kartais jis laimi šias kovas, bet dažniau pralaimi ir galiausiai be baimės žengia link aušros. Nors "Modernūs laikai" laikomi paskutiniu Ch. Chaplino nebyliuoju filmu, jame Mažasis Valkata atranda savo balsą. Paskutiniuose filmo kadruose jis dainuoja, taip simboliškai atsisveikindamas su gražiuoju nebyliojo kino laikotarpiu. Iš viso 4 kino apdovanojimai ir 1 nominacija.

Apdovanojimai
4 laimėjimai & 1 nominacija

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Komedija, Drama, Romantinis

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt