Queens of the Field
Metai
2020
Trukmė
1h. 35min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Mohamed Hamidi
Aktoriai
Šalis
France

Filmas: Puikioji Komanda (2020)

Queens of the Field

Vieno Prancūzijos miestelio moterys suburia moterų futbolo komandą, kad išsaugotų vietinio klubo garbę ir statusą. Už nesportišką elgesį diskvalifikuota futbolo komanda praranda galimybę dalyvauti tolesnėse varžybose ir rizikuoja, kad miestas praras stadiono finansavimą. Kad taip neatsitiktų ir būtų apginta klubo iš miestelio Prancūzijos šiaurėje garbė, suburiama komanda, kurią sudaro tik moterys. Tačiau bendruomenei, kurioje futbolas daugelį metų buvo tik vyrų sportas, nauja komandos sudėtis – tikras moralinis sukrėtimas, apverčiantis gyvenimą aukštyn kojomis.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Komedija

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt