Line Of Duty
Metai
2019
Trukmė
1h. 38min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Steven C. Miller
Aktoriai
Šalis
United Kingdom
Amžiaus cenzas
S

Filmas: Įstatymo Vardu (2019)

Line Of Duty

Visos policijos pajėgos sukeliamos ant kojų, kai policijos vadovo vienuolikmetė dukra patenka į nusikaltėlių rankas. Frenkas Penis (akt. Aaron Eckhart) pasiryžta paaukoti visas jėgas, kad rastų pagrobtą mergaitę. Persekiojimo metu Frenkas nušauna vaiko pagrobėją, tačiau tai dar labiau apsunkina situaciją. Pasitelkęs į pagalba interneto transliacijų specialistę Avą Bruks, policininkas lenktyniauja su laiku. O kiekviena uždelsta akimirka gali kainuoti mergaitės gyvybę. Ar specialiosios pajėgos sugebės išaiškinti, kur yra pagrobta policijos viršininko dukra? O gal nužudyto pagrobėjo brolis keršydamas pražudys mažylę daug anksčiau, nei jos buvimo vieta bus susekta?

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Trileris, Kriminalinis, Veiksmo

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt