The Great Dictator
Metai
1940
Trukmė
2h. 5min.
ilgas
Režisierius
Charlie Chaplin
Aktoriai
Šalis
United States of America

Filmas: Didysis Diktatorius (1940)

The Great Dictator

Pirmasis Charlie Chaplino garsinis filmas. Pagrindinis filmo herojus, žydas kirpėjas, kovoja savo valstybės Tomeinijos kariuomenėje. Viename mūšyje jis išgelbsti piloto Šulco gyvybę, bet per lėktuvo avariją susitrenkia galvą, praranda atmintį ir ilgam patenka į ligoninę. Karas baigiasi, o Tomeinijoje į valdžią ateina diktatorius Adenoidas Hinkelis, kuris nekenčia žydų ir yra labai panašus į tą patį žydų kirpėją. Hinkelis trokšta užkariauti visą pasaulį. Tuo metu kirpėjas išeina iš ligoninės ir, nieko neįtardamas, bando tęsti senąjį gyvenimą. Tačiau jo laukia neįtikėtini nuotykiai. Prisiminkime, kad filmą "Didysis diktatorius" Ch. Chaplinas sukūrė 1940 metais. Europoje jau liepsnojo Antrasis pasaulinis karas, o iki to laiko, kai amerikiečiai, 1944 metais išsilaipinę Normandijoje, atvers antrąjį frontą, dar ilgi ketveri metai. Ch. Chaplinas jau paskelbė asmeninį karą fašizmui ir konkrečiai Adolfui Hitleriui. Būtent asociacija su Trečiojo reicho fiureriu kyla šio filmo žiūrovams, kai jie mato Ch. Chaplino vaidinamą personažą. Nominuotas 6 "Oskarams", dar pelnė 6 kino apdovanojimus.

Apdovanojimai
nominuotas 5 oskarams. 6 laimėjimai & 6 nominacijos viso

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Komedija, Karinis, Drama

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt