Misfire
Metai
2014
Trukmė
1h. 25min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
R. Ellis Frazier
Aktoriai
Šalis
United States of America

Filmas: Šūvis Pro šalį (2014)

Misfire

WKBA kikbokso čempionas ir sunkaus veiksmo žvaigždė Gary Danielsas (The Expendables) pasirodo ekrane per sieną, barjerą sugriaunančiame viso veiksmo sprogime, kuris supriešina jo norą gyventi su negailestinga Meksikos narkotikų kartelio žudynių mašina. Užkietėjęs DEA agentas Cole'as patenka į mirtiną Tichuanos pasaulį, ieškodamas savo buvusios žmonos – žurnalistės, kuri galbūt per toli nuėjo ieškodama istorijos. Ją pagrobė charizmatiškas kartelio bosas, kuris viešai pretenduoja užimti valstybines pareigas, o privačiai skerdžia visus, kurie jam trukdo. Dabar vietoje, kur susiduria dvi kultūros, o gyvenimas pigesnis už kulkas, Cole'as netrukus sužinos, kiek kainuoja šaudyti, kad nužudytų, kai užsidega.

Žiūrėti per TV

Parodytas
Gegužė 16d. ketvirtadienis
23:50

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt