Never Gonna Snow Again
Metai
2020
Trukmė
1h. 56min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Michał Englert
Aktoriai
Šalis
Germany

Sniego Daugiau Nebus (2020)

Never Gonna Snow Again

Vieną apniukusį rytą dideliame Rytų Europos mieste pasirodo paslaptingas masažuotojas ukrainietis, vardu Ženia. Nešinas masažo lova, jis vieną po kito lanko patogaus vakarietiško gyvenimo būdo ir jo diktuojamų madų išvargintus turtuolius lenkus, gyvenančius priemiestyje, vienodų baltų namų kvartale. Nors gyvena pasiturimai, jie apimti vidinio liūdesio ir ilgesio. Auksinių rankų stebukladarys iš Ukrainos, Pripetės miestelio, keliauja nuo durų prie durų, masažuoja skaudančius kūnus ir įsiskverbia iki jų sielos gelmių. Turtuoliai pasitiki Ženia – patiki jam ne tik kūnus, bet ir paslaptis bei nerimą. Pamažu Ženia tampa šių žmonių guru, tačiau, regis, jam niekas nedaro įspūdžio. Būdamas visiems vienodai jautrus, jis turi ne tik gydančias rankas, bet ir paslaptį, kuria nenori dalytis su pasauliu. Kas iš tikrųjų yra Ženia ir ar jam pavyks išgelbėti savo pacientus iš jų pačių tamsos? "Filme kalbame apie šiuolaikinio žmogaus, europiečio, būseną. Tuose žmonėse žioji dvasingumo skylė. Žiūrime į visuomenę, kuri tarsi viską turi, bet jaučia tuštumą. Tada ieško naujo nuodėmklausio: masažuotojo, kosmetologės, kažko, žinančio stebuklingą dietą", – viename interviu teigė režisierė Malgorzata Szumowska. Apdovanotas specialiu prizu Venecijos kino festivalyje. Michalas Englertas apdovanotas lenkų kino "Ereliu" už geriausią operatoriaus darbą. Dar 23 kino nominacijos. Rodytas Vilniaus festivalyje "Kino pavasaris".

Apdovanojimai
2 laimėjimai & 23 nominacijos

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama, Komedija, Mistinis

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt