Captain Phillips
Metai
2013
Trukmė
2h. 14min.
ilgas
Režisierius
Paul Greengrass
Aktoriai
Šalis
USA
Amžiaus cenzas
N-14

Filmas: Kapitonas Filipsas (2013)

Captain Phillips

2013 m. JAV. Veiksmo trileris.
Rež. Paul Greengrass. Vaid.: Tom Hanks, Barkhad Abdi, Barkhad Abdirahman.
Reitingas: N-14

6 „Oskarams“ nominuotas filmas - įkvėptas tikrų įvykių, aprašytų dokumentinėje Ričardo Filipso knygoje.

„Borno“ filmų režisierius, britas Paulas Greengrassas subtiliai sujungė trilerio ir dramos elementus ir už įtampos kupiną juostą jau pirmąją savaitę laimėjo žiūrovų bei kritikų simpatijas. Filmas visame pasaulyje uždirbo beveik 219 milijonų dolerių.

Dramatiškai jūrų odisėjai vadovauja talentingasis Tomas Hanksas. 4 Somalio piratus čia vaidina aktoriai, anksčiau niekada nesifilmavę Holivude. Jie buvo atrinkti iš daugiau nei 700 kandidatų. Filmo veiksmas prasideda tuo, kad po JAV vėliava plaukusį laivą persekioja jaunų somaliečių piratų greitaeigė valtis. Laiku pastebėjęs ginkluotus jaunuolius kapitonas R.Filipsas spėja paslėpti savo įgulą, tačiau pats yra paimamas į nelaisvę. Jam tenka atlaikyti piratų vadeivos priešiškumą ir mėginti išsisukti iš sudėtingos situacijos savo jėgomis. Ar jam pavyks išsigelbėti, ir ko iš tiesų nori užgrobėjai?

Apdovanojimai
nominuotas 6 oskarams. dar 16 laimėjimai & 147 nominacijos.

Žiūrėti per TV

Bus rodomas
Birželis 27d. ketvirtadienis
22:30
Birželis 28d. penktadienis
18:50
Birželis 29d. šeštadienis
13:10
Parodytas
Birželis 04d. antradienis
09:50
Birželis 03d. pirmadienis
12:15
Birželis 02d. sekmadienis
13:55
Birželis 01d. šeštadienis
18:50

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2
Treileris 3
Treileris 4
Treileris 5
Treileris 6
Treileris 7

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt