Monsieur Verdoux
Metai
1947
Trukmė
2h. 4min.
ilgas
Režisierius
Charlie Chaplin
Aktoriai
Šalis
United States of America

Filmas: Ponas Verduksas (1947)

Monsieur Verdoux

Charlie Chaplinas savo prieštaringiausiame filme – puikioje ir niūrioje juodojoje komedijoje apie pinigus, santuoką ir žmogžudystę, vaidina šokiruojančią priešingybę savo ankstesniam personažui. Ponas Verdu – Mėlynbarzdis, mįslingas šeimos žmogus, kuris stengiasi išlaikyti savo žmoną ir vaiką žudydamas turtingas moteris. Jis žiaurus ir rafinuotas. Žmogžudystę jis laiko teisėtu būdu siekti gyvenimo tikslų. Ch. Chaplinas pasinaudojo Verdu personažu, kad parodytų, jog visuomenė, kurios prasmę lemia verslas, yra grįsta nusikaltimais ir karais. Nominuotas "Oskarui už geriausią scenarijų. Pelnė 5 kino apdovanojimus.

Apdovanojimai
nominuotas 1 oskarą. 5 laimėjimai & 1 nominacija viso

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Komedija, Kriminalinis, Drama

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt