Nelly Rapp – Monsteragent
Metai
2020
Trukmė
1h. 33min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Amanda Adolfsson
Aktoriai
Šalis
Sweden

Pabaisų Agentė Nelė Rap (2020)

Nelly Rapp – Monsteragent

Filmo siužetas pasakoja apie draugų neturinčią dešimtmetę Nelę. Mergaitė su savo šunimi Londonu nusprendžia praleisti rudens atostogas pas ekscentrišką dėdę Hanibalą. Atvykusi atostogauti į paslaptingą šeimos dvarą, Nelė negalėjo įsivaizduoti, kad jos gyvenimas apsivers aukštyn kojomis. Hanibalas gyvena bauginančiame užmiesčio dvare su namų tvarkytoja Lena-Sleva. Tačiau Nelė nežino, kad Hanibalas gyvena labai neįprastą gyvenimą, nes jis yra pabaisų medžiotojas, apie kurį niekas nieko nežino. Netrukus mergaitę apsupa vampyrai, vaiduokliai, vilkolakiai ir Frankenšteinas, o ji leidžiasi į nuotykį, per kurį išbandomi visi įmanomi burtai ir spąstai. Nuo šiol didžiausia Nelės svajonė – tapti pabaisų agente ir apsaugoti pasaulį nuo tamsiųjų jėgų. Tačiau pirmiausia ji turi įveikti sudėtingą išbandymą – privalo sugauti pavojingą mitinę būtybę.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Šeimai, Fantastika, Nuotykių

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt