Metai
2017

Filmas: Laiko Pjūvis (2017)

Originalus pavadinimas: Laiko Pjūvis

Ar pamenate, kaip gyvenome prieš metus, penkis, dešimtį ar net sovietmečiu? Geriau buvo anuomet ar dabar? Kokius darbus nuveikė krašto išrinktieji ir kaip pasikeitė gyvenimo kokybė? Pažvelgsime į tai per laiko prizmę – be nusistovėjusių stereotipų, drabstymosi purvais ar eskaluojamos šališkos pozicijos. Kalbant apie netolimą Lietuvos praeitį ir dabartį, laiką perrėžiame į dvi dalis, kurių vieną traktuojame kaip "ana valdžia", o kitą vadiname "dabartis". Vieniems geresni buvo anie laikai, kitiems – dabartiniai. Jaunoji karta neretai neigiamus dalykus, opias problemas traktuoja kaip "sovietinį palikimą", o štai senosios kartos atstovai, skaitydami spaudą ar žiūrėdami žinias, dažnai susiima už galvų: "Kas darosi? Seniau to nebuvo!" Buvo! Ir dar kaip buvo... Nebuvo tik visiems prieinamų žiniasklaidos priemonių, visuomenės nepasiekdavo tokie informacijos srautai, o ir žmogaus atmintis juk trapi...

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą:

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt