Costa Rica: The Rise Of Nature
Metai
2020

Kosta Rika. Gamtos Prabudimas (2020)

Costa Rica: The Rise Of Nature

Kamuojama nesibaigiančių iššūkių, maža Centrinės Amerikos šalis tampa pasauline lydere aplinkos apsaugos ir kovos su klimato kaita srityje. Džiūstantys miškai, atogrąžų augalija, ugnikalniai, jūrų parkai... Kosta Rika turi tiek daug ekosistemų, kuriose glaudžiasi ypatinga augmenija ir gyvūnija, apimanti 5 proc. pasaulio biologinės įvairovės. Dėl iniciatyvios ir novatoriškos ekologinės politikos Kosta Rika dabar yra viena iš nedaugelio šalių pasaulyje – ir vienintelė Amerikoje – kurioje kasmet pastebimas reikšmingas miškų ploto augimas, gamtos paveldo išsaugojimas ir ateities viltis.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą:

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt