Poisoned In Paradise: A Martha's Vineyard Mystery
Metai
2021
Trukmė
1h. 24min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Mark Jean
Aktoriai
Šalis
Canada

Filmas: Nunuodyta Rojuje (2021)

Poisoned In Paradise: A Martha's Vineyard Mystery

Džefo Džeksono pažįstama padavėja Keitė prisipažįsta, kad buvo įtraukta į neteisėtą veiklą. Mergina nesileidžia į detales, tačiau Džefas jaučia, kad prisipažindama ji nori apsisaugoti. Jau kitą dieną Keitė randama negyva. Kodėl ji važiavo į vietinį paplūdimį ir kas nulėmė jos mirtį? Atlikusi skrodimą daktarė Zy praneša Džefui, kad Keitė mirė dėl didelio nuodų kiekio jos organizme. Negailestingo žudiko paieškos prasideda.

null
null

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: TV Filmas, Mistinis

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt