Twist
Metai
2021
Trukmė
1h. 32min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Martin Owen
Aktoriai
Šalis
United Kingdom
Amžiaus cenzas
S

Filmas: Tvistas (2021)

Twist

Šiuolaikiška žymiojo Čarlzo Dikenso romano apie Oliverį Tvistą interpretacija. Ūkanotame Londone gyvenantis grafičio tapytojas Oliveris propaguoja atsiskyrėlišką gyvenimą. Anksti netekęs mamos, jis jaučiasi vienišas šiame svetimame pasaulyje. Kartą, sugautas bepiešiantis ant eismo prižiūrėtojo furgono, jis sprunka nuo policijos. Gaudynių metu Oliveris susiduria su kišenvagių jaunulių šutve. Negana to, susipažįsta ir su jų vadeiva – tėtušiu Feidžinu. Organizuota nusikaltėlių gauja priima Oliverį į savo gretas. Vis labiau grimzdamas į nusikaltimų liūną, Oliveris kasdien kovoja vidinę kovą su savo moraliniais principais. Ar meilė gaujos gražuolei Dodžei bus stipresnė už meilę teisybei? O gal pakliuvus į gaują, kelio atgal nebėra?

Apdovanojimai
2 nominacijos

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Kriminalinis, Drama, Veiksmo

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt