Aktoriaus Ayanna Berkshire nuotrauka

Ayanna Berkshire

1977-01-17 | 47m. | Ožiaragis

Ayanna Berkshire yra amerikiečių scenos ir ekrano aktorė, nuolatinė menininkė Artists Repertory Theatre (Portlandas, Oregonas) ir 2020 m. TCG ir Fox Fellowship Foundation nuolatinio aktoriaus stipendijos gavėja, pripažinta už išskirtinius pasiekimus. Ji geriausiai žinoma dėl Coros vaidmens pirmajame „Twilight Saga“ filme. Ayanna, kilusi iš atokios salų grandinės Vašingtono valstijoje, buvo vos trejų metų, kai pradėjo koncertuoti publikai kaip jauna šokėja ir aktorė. Pirmąjį agentą ji turėjo būdama 13 metų, o profesionaliai dirba nuo 20 metų. Ayanna laiką dalijasi Portlande, Oregone ir Los Andžele, Kalifornijoje.

Geriausi aktoriaus(-ės) Ayanna Berkshire filmai

Kraštutinės Priemonės
Extraordinary Measures
2010

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt