Aktoriaus Lynn 'Red' Williams nuotrauka

Lynn 'Red' Williams

1963-01-01 | 61m. | Ožiaragis

Iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos. Lynn "Red" Williams yra amerikiečių aktorius. Jis žinomas kaip vaidinantis Jaxą filme „Mortal Kombat: Annihilation“. Jis pasirodė kaip „Kardas“ televizijos laidoje „American Gladiators“ nuo 1992 iki 1996 m., taip pat dalyvavo kaip komedijos žaidimų laidos „Street Smarts“ dalyvis. Jis vaidino superherojų Juodąjį Riterį (Marvel's Ultraverse Version) TV seriale Nightman (1999) epizoduose "Juodasis riteris" (Ep.24) ir "Knight Life" (Ep.29). Aprašymas aukščiau iš Vikipedijos straipsnio Lynn "Red" Williams, licencijuota pagal CC-BY-SA, visas bendradarbių sąrašas Vikipedijoje​

Geriausi aktoriaus(-ės) Lynn 'Red' Williams filmai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt