Aktoriaus Sheena Easton nuotrauka

Sheena Easton

1959-04-27 | 65m. | Jautis

Iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos. Sheena Easton (g. Sheena Shirley Orr; 1959 m. balandžio 27 d.) yra Škotijos įrašų atlikėja. Easton išgarsėjo tuo, kad jai buvo skirta britų televizijos programos „The Big Time“ dalis, kurioje buvo užfiksuoti jos bandymai gauti įrašų kontraktą ir galiausiai pasirašyti sutartį su „EMI Records“. Eastonas išgarsėjo devintojo dešimtmečio pradžioje su popmuzikos hitais „9 to 5“ – JAV žinomais kaip „Morning Train“ – ir „For Your Eyes Only“, „Strut“, „Sugar Walls“, „U Got the“. Žiūrėk“ su Princu ir „Meilužė manyje“. Jai sekėsi JAV ir Japonijoje, dirbdama su žymiais vokalistais ir prodiuseriais, tokiais kaip Prince, Christopher Neil, Kenny Rogers, Luis Miguel, L.A. Reid ir Babyface bei Nile Rodgers. Aprašymas aukščiau iš Vikipedijos straipsnio Sheena Easton, licencijuota pagal CC-BY-SA, visas bendradarbių sąrašas Vikipedijoje.​

Geriausi aktoriaus(-ės) Sheena Easton filmai

Skūbis Dū ir Loch Neso pabaisa
Scooby-Doo and the Loch Ness Monster
2004

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt