Aktoriaus Kashmera Shah nuotrauka

Kashmera Shah

1970-12-02 | 53m. | Šaulys

Iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos Kashmera Shah (g. 1970 m. gruodžio 2 d. Mumbajuje) – indų aktorė ir modelis. Ji yra garsaus Hindustano klasikinės dainininkės Anjanibai Lolekar anūkė. Ji pasirodė daugelyje hindi ir maratų filmų. Ji yra pusiau maharaštrė ir pusiau gudžarati. Ji taip pat laimėjo daugybę grožio konkursų, tokių kaip „Miss University World“ ir „Mis India“ talentų nugalėtoja. Aprašymas aukščiau iš Vikipedijos straipsnio Kashmera Shah, licencijuotas pagal CC-BY-SA, visas bendradarbių sąrašas Vikipedijoje.

Geriausi aktoriaus(-ės) Kashmera Shah filmai

Atostogos
N-14
IMDb 6.9
Atostogos
The Holiday
2006

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt