Aktoriaus Philip Barantini nuotrauka

Philip Barantini

1980-07-13 | 43m. | Vėžys

Po 20 metų pasirodymo prieš kamerą, įskaitant vaidmenis didžiulio pasisekimo grupėse „Brolių grupė“ (2001), Ned Kelly (2003), „Chernobyl“ (2019) ir „Žmonės“ (2015), Philipas Barantini perėjo į režisavo 2010-ųjų pabaigoje, pažymėdamas savo pirmąjį trumpametražį filmą apdovanojimus pelniusiu filmu „Sekundėlės išeina“ (2019), kurį parašė ir kuriame pagrindinį vaidmenį atliko Robbie O'Neill. Po to Barantini režisavo BIFA nominuotą trumpametražį filmą „Virimo taškas“, kuriame pagrindinį vaidmenį atliko Stephenas Grahamas, kuris vėliau buvo pritaikytas karštai lauktam to paties pavadinimo filme 2021 m.; abu filmai buvo parašyti kartu su dažnu Barantini bendradarbiu Jamesu Cummingsu. „Boiling Point“ debiutavo tarptautiniame konkurse Karlovy Vary tarptautiniame kino festivalyje, o premjera JK įvyko BFI Londono kino festivalyje 2021 m. spalį. Filmas sulaukė žėrinčių kritikų ir žiūrovų atsiliepimų, kurie filmą pavadino „svaigstančiu“ [ „The Guardian“] ir „visiškai patrauklus“ [Variety], girdamas filmą už „fortepijono laidų įtampą“ [Time Out] ir pasirodymus – „Stephenas Grahamas yra fenomenaliai užburiantis“ [HeyUGuys]. Neseniai jis laimėjo keturis BIFA apdovanojimus, įskaitant geriausios antro plano aktorės (Vinette Robinson), geriausios kinematografijos, geriausio aktorių atrankos ir geriausio garso apdovanojimus. ir buvo nominuotas 11 kategorijų.

Geriausi aktoriaus(-ės) Philip Barantini filmai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt