Ned Kelly
Metai
2003
Trukmė
1h. 50min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Gregor Jordan
Aktoriai
Šalis
Australia,France,United Kingdom,United States of America
Amžiaus cenzas
S

Filmas: Kelly gauja (2003)

Ned Kelly

Sulaukęs Kelly draugų ir šeimos grasinimų, konsteblis Fitzpatrickas kaltina Nedą Kelly ir perdeda tai, kas nutiko. Gavęs didžiausią kada nors gautą apdovanojimą, Kelly ir jo gauja išvyksta į laukinę gamtą, kad liktų paslėpti nuo visų, kurie jų ieško. Net jei tai reiškia, kad jo šeima bus suimta, Kelly gaujos nariai lieka paslėpti ir planuoja būdą, kaip išsiaiškinti jų vardus.

Apdovanojimai
3 laimėjimai & 14 nominacijos

Žiūrėti per TV

Parodytas
Gegužė 24d. penktadienis
02:55
Gegužė 19d. sekmadienis
01:30
Gegužė 17d. penktadienis
21:00

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt