Aktoriaus Miguel A. Núñez Jr. nuotrauka

Miguel A. Núñez Jr.

1964-08-11 | 59m. | Liūtas

Miguelis A. Núñezas jaunesnysis gimė 1964 m. rugpjūčio 11 d. Niujorke, Niujorko valstijoje, JAV. Jis yra aktorius ir prodiuseris, žinomas filmuose „Gyvųjų mirusiųjų sugrįžimas“ (1985), „Street Fighter“ (1994) ir „Scooby-Doo“ (2002). Jis yra vedęs Yulanda Simon nuo 1994 m. Jie turi du vaikus.

Geriausi aktoriaus(-ės) Miguel A. Núñez Jr. filmai

Turte ir skurde
For Richer or Poorer
1997
Skūbis Dū
Scooby-Doo
2002
Pluto Nešo nuotykiai
N-14
IMDb 3.9
Pluto Nešo nuotykiai
The Adventures of Pluto Nash
2002

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt