Aktoriaus Carlos Leon nuotrauka

Carlos Leon

1966-07-10 | 57m. | Vėžys

Iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos Carlosas Manuelis Leonas (g. 1966 m. liepos 10 d.) yra asmeninis treneris ir aktorius. Jis gimė Kuboje ir išvyko 1980 m. Mariel laivo keltuvo metu. Carlosas Leonas labiausiai išgarsėjo dėl savo buvusių santykių su dainininke Madonna, kuri 1996 m. spalio 14 d. pagimdė jų dukrą Lurdą Maria Ciccone Leon. Leonas žinomas dėl savo aktorinio darbo televizijos laidoje „Ozas“, trijose „Teisės ir tvarkos“ epizoduose ir kaip kovojantis narkomanas filme Anne B. Real. Leonas debiutavo Brodvėjuje vaidindamas Charleso Filcho vaidmenį Wallace'o Shawno adaptacijoje Brechto ir Weillo operoje „Trijų pensų opera“ kartu su Alanu Cummingu, Cyndi Lauper ir Ana Gasteyer. Leonas susitiko su Madonna Niujorke 1994 m., bet išsiskyrė 1997 m. Leonas yra susijęs su Kabalos centru. Aprašymas aukščiau iš Vikipedijos straipsnio Carlosas Leonas, licencijuotas pagal CC-BY-SA, visas bendradarbių sąrašas Vikipedijoje.

Geriausi aktoriaus(-ės) Carlos Leon filmai

Imperija
N-14
IMDb 5.9
Imperija
Empire
2002

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt